Personel

Dorota Pietrzkiewicz

Właściciel salonu, absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale farmaceutycznym kierunek kosmetologia, kosmetolog z 22 letnim stażem, wykładowca w szkołach kosmetycznych, konsultant firm kosmetycznych, od lat przewodnicząca jury Mercurius Gedanensis na Międzynarodowych Targach „Uroda”, pomysłodawca i współorganizator pierwszych Pomorskich Kongresów Kosmetologicznych, założycielka i właścicielka Centrum Edukacyjno Kosmetycznego – placówki kształcącej nowe kadry i zajmującej się szkoleniem kadr istniejących; praca to jej pasja, interesuje się kosmetologią, psychologią, osiągnięciami medycyny, kynologią, felinologią i motoryzacją. Fascynuje ją kultura i sztuka starożytnego Egiptu.

Agnieszka Pietrzkiewicz-Paszek

Ukończyła studia pedagogiczne jednak odnalazła się w pracy kosmetyczki i stylistki paznokci, ukończyła warsztaty kosmetyczne zdobywając tytuł kosmetyczki, posiada wiele certyfikatów i dyplomów firm kosmetycznych, ukończyła wiele szkoleń z zakresu pielęgnacji skóry, paznokci i obsługi urządzeń kosmetycznych,od lat pracuje i sprawuje funkcję managera salonu; realizuje się w pracy a poza nią interesuje się projektowaniem ogrodów, psychologią, lubi gotować i zwierzęta, ma cztery koty i dwa psy.

Joanna Kujat

Dyplomowana kosmetyczka, pracuje w salonie od początku swojej drogi zawodowej, w tym czasie ukończyła Studium Masażu Leczniczego, ukończyła również dwuletnie Studium Technika Masażysty uzyskując tytuł Technik Masażysta i roczną specjalizacje masażu leczniczego, posiada wiele certyfikatów z zakresu pielęgnacji skóry i masażu, lubi swoją pracę i realizuje się w niej; interesuje się kosmetologią, literaturą, muzyką rockową, sportem.

Justyna Duszyńska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku Kosmetologii, gdzie w 2015 roku uzyskała tytuł kosmetologa.Jeszcze na studiach blisko związana z Salonem Kosmetycznym Nefer, gdzie odbywała praktyki studenckie i stawiała swoje pierwsze kroki jako kosmetyczka.W pracy ogromną przyjemność i satysfakcję sprawia jej kontakt z ludzmi. Lubi nowe wyzwania, dzięki nim może się sprawdzać i rozwijać. Interesuję ją turystyka, gotowanie, literatura, wystrój wnętrz. Kocha zwierzęta a szczególnie swoje dwa koty Tofika i Lolę.