Personel

Dorota

Właściciel salonu, absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale farmaceutycznym kierunek kosmetologia, kosmetolog z 22 letnim stażem, wykładowca w szkołach kosmetycznych, konsultant firm kosmetycznych, od lat przewodnicząca jury Mercurius Gedanensis na Międzynarodowych Targach „Uroda”, pomysłodawca i współorganizator pierwszych Pomorskich Kongresów Kosmetologicznych, założycielka i właścicielka Centrum Edukacyjno Kosmetycznego – placówki kształcącej nowe kadry i zajmującej się szkoleniem kadr istniejących; praca to jej pasja, interesuje się kosmetologią, psychologią, osiągnięciami medycyny, kynologią, felinologią i motoryzacją. Fascynuje ją kultura i sztuka starożytnego Egiptu.

Agnieszka

Ukończyła studia pedagogiczne jednak odnalazła się w pracy kosmetyczki i stylistki paznokci, ukończyła warsztaty kosmetyczne zdobywając tytuł kosmetyczki, posiada wiele certyfikatów i dyplomów firm kosmetycznych, ukończyła wiele szkoleń z zakresu pielęgnacji skóry, paznokci i obsługi urządzeń kosmetycznych,od lat pracuje i sprawuje funkcję managera salonu; realizuje się w pracy a poza nią interesuje się projektowaniem ogrodów, psychologią, lubi gotować i zwierzęta, ma cztery koty i dwa psy.

Joanna

Dyplomowana kosmetyczka, pracuje w salonie od początku swojej drogi zawodowej, w tym czasie ukończyła Studium Masażu Leczniczego, ukończyła również dwuletnie Studium Technika Masażysty uzyskując tytuł Technik Masażysta i roczną specjalizacje masażu leczniczego, posiada wiele certyfikatów z zakresu pielęgnacji skóry i masażu, lubi swoją pracę i realizuje się w niej; interesuje się kosmetologią, literaturą, muzyką rockową, sportem.

Paulina

Absolwentka Gdańskiej Szkoły Kosmetyczno-Fryzjerskiej o specjalizacji wizaż i stylizacja, którą ukończyła z wyróżnieniem. Z salonem kosmetycznym NEFER związana jest od ponad sześciu lat. Najlepiej odnajduje się w zabiegach podologicznych i kosmetyczno-upiększających.
Wiedzę z zakresu kosmetologii wciąż pogłębia biorąc udział w szkoleniach i warsztatach kosmetologicznych. Praca w zawodzie sprawia Jej ogromną satysfakcję. Ma ogromne grono zachwyconych Nią Klientek, które uważa Ją za mistrzynię stylizacji oprawy oka. Wolne chwile poświęca podróżom, kuchni, dobrej lekturze i realizacji marzeń.